מדידי לחץ / חיישני לחץ – PRESSURE SENSOR

מדידי לחץ / חיישני לחץ – Pressure Sensor

חיישן לחץ הוא רכיב אשר מסוגל לחוש נתונים פיסיים שונים (לחץ במקרה זה), ולהמיר אותם לאות מידע.

חברת KULITE האמריקאית–היצרן המוביל בעולם בפיתוח וייצור חיישני לחץ (מדידי לחץ), מפתחת ומייצרת חיישני לחץ מתקדמים.

קטגוריה: יצרן:

תיאור

תהליכי ייצור החיישנים מבוצעים בעבודת יד פרטנית, תחת בקרת איכות קפדנית בסטנדרטיים אמריקאים. הייצור נעשה במנות קטנות וגדולות כאחד.

חברת KULITE מספקת מגוון עצום של מתמרים וסורקי לחץ עבור מספר רב של תעשיות, יישומים ותנאים סביבתיים.

לצד מגוון רחב של דגמים גנריים, החברה מפתחת ומייצרת חיישני לחץ, גם בכמויות קטנות, ובהתאמה אישית של המתמר לדרישות הספציפיות עבור היישום שלך.

יתרונות:

  • טכנולוגית סיליקון מצב מוצק – ללא חלקים נעים
  • מדידת לחץ בטווח של 1psi ועד 20,000psi
  • טווח טמפרטורה רחב
  • פיתוח וייצור לפי מפרט/דרישת לקוח
  • הגנה EMI

תעופה
Kulite הינה היצרן הגדול בעולם לפתרונות של חיישני/מתמרי לחץ ליישומים תעופתיים.
החיישן מבוסס טכנולוגיית pitzoresistive, מסופק במארז קל משקל  – הבחירה האידאלית עבור מהנדסים הנדרשים למתמר לחץ מדויק, אמין, קל משקל ועמידה ביעדי מחיר.
דוגמאות ליישומים תעופתיים בהם מוטמעים חיישני הלחץ של Kulite: יחידת כוח, לחץ הידראולי, מתמרים בלחץ גבוה/ לחץ אבסולוטי, הנעה/ מנוע, מערכת בקרת הסביבה, מעגלי לחץ אלקטרוניים משולבים.

מנהרת רוח, מחקר ומעבדות
המתמרים מתוצרת Kulite אידיאליים עבור סביבת בדיקות טיסה. טכנולוגיית הליבה מבוססת על רכיב pitzoresistive – פטנט רשום של פיסת סיליקון מבודדת מרעש והפרעות הסביבה ודוגמת את שינויי הלחץ בדיוק מירבי.
מתמרים אלה הינם הסטנדרט העולמי בבדיקות תעופה וחלל, מנהרות רוח, בדיקות טיסה ומדידות אקוסטיות. חברת Kulite קבעה למעשה את התקן התעשייתי של מצוינות למדידת לחץ דינמי. גודלם הפיסי הקטן של מתמרים אלה, מאפשר תאימות למגוון רחב של יישומי בדיקה וייצור בתעשייה, במחקר ובפיתוח.

בדיקת ודגימת מנועים
את חיישני הלחץ של Kulite ניתן למצוא במעבדה לבדיקת הרכב, במסלול המרוצים ואפילו בכביש הציבורי.
המתמרים משמשים בפיקוח על אווירודינמיקה, מערכות כריות אוויר, מהירות אוויר, לחץ בלם, לחץ נוזל קירור, דינמו-מטר, לחץ שמן מנוע, בדיקות מערכת פליטה, לחץ דלק, מערכת הידראוליקה, מדידת לחץ גליל, סעפת צריכת לחץ שמן וטמפרטורה ולחץ מערכת היגוי. כמו כן החיישנים הותאמו למדידת כוחות ורטט מבני.

מתמרי לחץ לסביבה ימית
מתמרים אלה הם אידיאליים עבור ספינות, סביבה ימית ליישומי צבא וספינות מסחר. טכנולוגיית הליבה היא רכיב סנסור על בסיס של סיליקון-על מבודד. לחיישני הלחץ של Kulite עשרות שנים של שימוש אמין במערכות קריטיות למשימות בחלל ובתכניות ימיות.
המתמר אטום הרמטית למניעת השפעה של הלחות, מלח, אבק ומזהמים סביבתיים אחרים. חומר הגלם הינו בדרך כלל נירוסטה, Inconel או Hastelloy עבור עמידות בפני קורוזיה אופטימלית ואמינות לטווח ארוך בסביבת מי ים.

קל להיות איתנו בקשר