שירות צילום מהיר

חברת ATS מספקת למעלה מ 40 שנים שירותי הנדסה המתמחים בצילום מהיר באמצעות מצלמות מהירות

שירותי הצילום המהיר של ATS כוללים:
צילום (במעבדה/שדה ניסויים/אולפן וכו'), פיענוח וניתוח של תופעות מהירות מאד, הנלכדות במצלמות ייחודיות המציגות את הצילום באופן איטי, ומספקות משוב הנדסי-מקצועי, וזאת למגוון לקוחות מהתעשיות השונות בישראל.

הצילום מבוצע בעזרת המכשור המתקדם בעולם- סדרת המצלמות המהירות PHANTOM , מבית היצרן האמריקאי Vision Research, השייך לקבוצת Ametek.

מצלמת וידאו דיגיטלית מהירה הינה התקן המאפשר לצלם סרט של תופעות מהירות במיוחד. הסרט נשמר לתוך רכיב זיכרון. לאחר רכישת המידע ניתן לצפות בסרט בהילוך איטי מתוך רכיב הזיכרון.

ניסויי במעבדה או בשדות ניסויים מתאפשרים בזכות הטכנולוגיה המתקדמת והאיכות הגבוהה מאד של המצלמות, בעלות רזולוציה גבוהה, ובקצבי צילום גבוהים של עד 1.4M FPS!

להזמנת הדגמה, פנה אלינו: 09-9574111 / home@ats.co.il 


תיאור

מצלמת וידיאו רגילה, לדוגמה המצלמה המותקנת בטלפונים החכמים, מצלמת במהירות של 25 מסגרות לשנייה (25 Frame per second). מצלמות הוידיאו המהירות, כגון המצלמות מסדרת פאנטום של חברת Vision Research, מסוגלות לצלם במהירות של עד 1.4M fps ברזולוציה משתנה. ניתן להגיע לקצב צילום מהיר, על ידי שינוי הרזולוציה, לדוגמה במצלמה המהירה החדשה מדגם Phantom V2511, קצב הצילום הינו 25,000fps ברזולוציה של 1280X800.

שימושים ויישומים בצילום מהיר:

מדע ומחקר – המצלמות המהירות משמשות ככלי עזר מחקרי במגוון רחב של מעבדות ומחקרים: חקר תופעות ביו מכאניות מהירות בעולם החי, תופעות זרימה והתפשטות של חלקיקים במדעי הפיסיקה / כימיה ועוד.

טלוויזיה / קולנוע / פרסומות – כתוצאה מהיכולת לצפייה בהילוך איטי במיוחד של התרחשויות מהירות, המצלמות המהירות משמשות את עולם הברודקאסט בצילום של תחרויות ספורט, פרסומות ואפקטים בסרטי קולנוע.

צבא ובטחון – תחום זה מוביל ומצעיד את טכנולוגיית הצילום המהיר קדימה כמו בתחומים רבים אחרים. בתחום הצבאי משתמשים במצלמות המהירות בצילום פיצוצים, בליסטיקה, שיגורים, פגיעה במטרות, ניסויים וכיד הדמיון.

תעשייה – התעשייה המודרנית עובדת מהר (זמן=כסף). קווי ייצור רובוטים/ אוטומטיים מייצרים היום כמעט הכל ובמהירות שיא. פעמים רבות בכדי לאתר ולזהות כשלים בתהליכים אלה ואף לייעל תהליכים, נדרש לצלם באמצעות מצלמה מהירה מכיוון שלא ניתן לראות ולחקור את התופעה בצורה אחרת חוץ מאשר בעזרת השימוש בצילום מהיר.


לקבלת הצעת מחיר ומידע נוסף
Fields marked with an * are required