השכרת טלפון לוויני

שירות השכרת טלפונים לווינים – למטיילים ומשתמשים במקומות מרוחקים.
חברת אי.טי.אס (1977), החברה הותיקה והמובילה להשכרת טלפונים לוויינים, משווקת ומשכירה את הדגמים החדשים והמובילים של רשתות התקשורת הלווינית המובילות – אירידיום ואינמרסאט. המכשירים שמוצעים להשכרה הינם קלים ופשוטים לשימוש ומרביתם כוללים לחצן מצוקה. מרבית הדגמים מקנים קליטה בכיסוי מלא בכל מקום בעולם לקליטת תקשורת בים, באוויר וביבשה. כל הטלפונים הלוויינים בעלי אישור משרד התקשורת. והכי חשוב, אתם יכולים להיות רגועים, כל המכשירים עוברים בדיקה לפני המסירה.

טלפונים לווינים להשכרה

הכניסו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תאריך השכרה: תאריך החזרה:

למידע נוסף 09-9574111

אנו מציעים טלפונים להשכרה במגוון רשתות, ביניהן:

טלפון לוויני ברשת אירידיום להשכרה: מקנה כיסוי גלובלי מלא, שירותי שמע לרשתות קונבנציונליות והודעות טקסט לכתובת אימייל או למנוי אירידיום אחר.רשת לווינית אירידיום

טלפון לוויני ברשת אינמרסט להשכרה: מקנה כיסוי גלובלי למעט בקטבים, שירותי שמע לרשתות קונבנציונליות והודעות טקסט לסלולרים וכתובת אימייל כולל הודעות מיקום לפי GPS מובנה. זמן סוללה ארוך ביותר. רשת לווינית אינמרסאט

השכרת טלפון לוויני לקליטה בכל מקום בעולם

חברת אי.טי.אס מציעה שירות של השכרת טלפון לוויני לתקופות זמן על פי צרכי הלקוח.
טלפון לוויני הינו מכשיר הפועל באמצעות תקשורת לווינית. תקשורת לווינית היא תקשורת מבוססת לווין שאינה תלויה בתשתיות מקומיות של טלפון וחשמל, ומאפשרת תקשורת בין שתי נקודות על פני כדור הארץ באמצעות לווינים.
השכרת הטלפון הלוויני מאפשרת שירותי שמע (דיבור וטלפון) ושליחת אי מיילים והודעות טקסט מכל מקום כמעט על פני כדור הארץ.
שירות השכרת טלפון לוויני מיועד למספר מטרות:
-משתמשים ימאיים ומטיילים באזורים נידחים ומבודדים בהם אין תשתית תקשורת רגילה או לחלופין יש תשתית תקשורת טלפונית אך זו אינה אמינה.
גיבוי לשעת חירום: בשעת חירום תשתיות תקשורת רגילות עשויות לקרוס עקב רעידת אדמה, מלחמה או כל אסון אחר. בעת כזו ניתן לבצע תקשורת באמצעות טלפונים לוויניים (וגם באמצעות מודמים לוויניים) משום שאלה אינם מושפעים מקריסת המערכות המקומיות.
-חברות המפעילות אתרי עבודה באזורים מרוחקים ומבודדים עשויות להיעזר רבות בשירות השכרת טלפונים לוויניים.
-צבאות, ארגונים ממשלתיים, ארגוני סיוע באתרים מוכי אסון.
מרבית הטלפונים הלוויניים מקנים כיסוי גלובלי מלא. על הטלפון להיות בקו ראייה נקי עם הרקיע. ניתן להתקין טלפונים לוויניים במבנה, כלי רכב, כלי שייט וכלי טייס באמצעות התקנת אנטנה חיצונית.
השימוש בטלפון הלוויני: טלפונים לווייניים קלים לתפעול. על המשתמש לחייג את המספר המבוקש, התקשורת תועבר ללווין, הלוויין מעביר את התקשורת לתחנה הקרקעית ומשם היא תנותב לרשתות הציבוריות. באותה צורה תועבר שיחה ממשתמש בטלפון לוויני אחד למשתמש בטלפון לוויני אחר או ממשתמש ברשת הציבורית אל המשתמש בטלפון הלוויני.
גוף הטלפונים הלוויניים שאנו משכירים חסין בפני מכות והוא עמיד גם בפני אבק, התזות של מים וטמפרטורות קיצוניות יחסית. חיי הסוללה הינם עד 8 שעות שיחה ו 3 ימים ללא שיחות.

טלפונים לוויניים להשכרה

דגמי מכשירי טלפון לוויני להשכרה

שלח הודעה למכשיר IsatPhone שלח הודעה ברשת אירידיום שלח הודעה ברשת Thuraya