השקת מצלמות מהירות STREAMING בתחום ה MACHINE VISION מסדרת PHANTOM

When it's too fast to see and too important not to

יצרנית המצלמות המהירות הטובות בעולם VisionResearch מקבוצת AMETEK הזמינה אותנו, לכנס המפיצים הבינלאומי בליסבון, פורטוגל, שם הושקה סדרת המצלמות המהירות בתחום ה Machine Vision -Streaming .

ה Streaming הינה שיטת צילום המאפשרת צילום מהיר (מעל ל 1,000 פריימים בשניה), שאינו מוגבל בזמן הקלטה, וזאת באמצעות זיכרון חיצוני ייעודי לכל מצלמה.

בסדרה זו:
מצלמת Phantom S990 – בעלת רזולוציה של Mpx 9 , וקצב צילום של 938 תמונות בשנייה!!
מצלמת Phantom S640 – בעלת רזולוציה של 4 Mpx, קצב צילום של 1,260 תמונות בשנייה, עם יכולת להגיע לזמני הקלטה ארוכים (כתלות ברמות הזיכרון הקיימות בעמדת ההקלטה).
מצלמת S210 Phantom– מצלמה קומפקטית בעלת רזולוציה של Mpx 1280*1024 , קצב צילום של 1,700 תמונות בשנייה, הזנת מתח ע"ג כבלי cxp (אין צורך בחיבור ספק כח נוסף).

היתרונות הבולטים בשימוש בסדרת מצלמות ה STREAMING הוא שהמצלמות האלה, מתמקדות באפליקציות שלא מאפשרות קרבת הצלם לעמדת הצילום, צורך בזמני הקלטה ארוכים ברצף, פענוח תמונה און ליין, ובקווי ייצור הדורשים הליך של הבטחת איכות והפעלת תגובה (ריג'קט) על הרכיב המיוצר, במהירות וללא שהות.

ATS משווקת בישראל מזה שנים רבות את הפתרונות הטכנולוגיים של Vision Research והוענקה לנו תעודת הערכה בגין מכירות של למעלה מ-10 מיליון דולר בישראל.

בתמונה: Anders Kalldahl, Director of Sales EMEA ,VISION RESEARCH , עם דרור רייס, מנכ"ל ATS.